Par uzņēmumu /
Par uzņēmumu

“Saules dzīve” ir izveidota 2001. gadā, un tā darbojas kā nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas kompānija, kas realizē dzīvojamo namu projektus – sākot no zemesgabala vai celtnes iegādes brīža līdz pat uzcelto daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku ekspluatācijas kompleksai apkalpošanai. Kompānija jau ir realizējusi aptuveni desmit projektus dažādos Rīgas rajonos un Jūrmalā. Jau pirmais uzņēmuma “Saules dzīve” projekts “Saules nams” sagādāja kompānijai labu reputāciju un atpazīstamību – būtībā tas bija pirmais pēc Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanas uzceltais daudzdzīvokļu nams Rīgā, kas atbilda mūsdienu projektēšanas un būvniecības prasībām. Šajā projektā izpaudās uzņēmuma īpašā pieeja biznesam: strādāt tā, lai, balstoties uz vislabākajiem Eiropas standartiem, radītu augstas klases un kvalitātes produktu. Minētais nams bija aizsākums veselai virknei ēku, kas no citu attīstītāju projektiem atšķiras ne vien ar skanīgu nosaukumu, bet arī ar dzīvokļu celtniecības jomā vēl nebijušu, neredzētu attieksmi pret patērētāju un viņa vajadzībām.

Uzņēmuma “Saules dzīve” vadītājs Vladimirs Tomsons: ““Saules nams” tika iecerēts kā pirmais daudzdzīvokļu nams, kas vienlaikus būtu arī aizsākums veselai dzīvojamo ēku projektu sērijai. Mēs gribējām, lai gatavais “Saules nams” spilgti iespiestos cilvēku prātos. Tieši tāpēc gandrīz hektāru plašā teritorijā mēs izvietojām tikai vienu 45 dzīvokļu māju! Vienu, nevis divas mājas, kā to būtu darījis caurmēra investors. Toties mēs sasniedzām savu mērķi – projekts izvērsās veiksmīgs gan kopumā, gan bija viegli realizējams dzīvē. Tas bija un joprojām paliek spilgts piemērs sekmīgu projektu attīstīšanas jomā.”

Patērētāji šo projektu novērtēja pienācīgi: pēc “Saules nama” nodošanas ekspluatācijā kompānijas birojā nācās izveidot “gaidošo pircēju reģistru” – sarakstu, kurā fiksēti tie cilvēki, kas vēlas dzīvot jaunos vai atbrīvojušos “saulaino namu” dzīvokļos“. Neraugoties uz dzīvokļu tirgus piesātinājumu, kas vērojams pēdējo gadu laikā, šis saraksts joprojām pastāv.