Pakalpojumi /
Ēku apsaimniekošana

Kompānija „Saules dzīve” visus savus uzceltos namus apsaimnieko pati. Tas apliecina, no vienas puses, ka uzņēmums ir pārliecināts par sava produkta – uzceltā nama – kvalitāti, un, no otras puses, par vēlmi nodrošināt klientiem nepārtrauktu servisu – kopš mirkļa, kad veikta pirmā iemaksa par nekustamo īpašumu, līdz brīdim, kad nams tiek nodots ekspluatācijā un tajā ienāk iemītnieki. Apsaimniekojamo dzīvokļu skaits ir pakāpeniski audzis – tagad to ir jau vairāk nekā 200. Šis apstāklis ļauj racionāli izmantot no iedzīvotājiem ieņemtos līdzekļus un uzturēt augstu servisa līmeni pat pie salīdzinoši nelielām ekspluatācijas pakalpojumu izmaksām. Fakts, ka laika posmā no 2002. gada līdz 2007. gadam maksa par „saulaino namu” apsaimniekošanu nav cēlusies, liecina, par kompānijas „Saules dzīve” struktūrvienības – ēku apsaimniekošanas daļas – augstu derīgās darbības koeficientu.

Turpmāk uzņēmums plāno sniegt apsaimniekošanas pakalpojumus arī mājās, kuras uzcēlušas citas projektu attīstīšanas kompānijas. Savukārt savos jaunajos namos „Saules dzīve” gatavojas automatizēt komunālo maksājumu uzskaiti, uzstādot ūdens, siltuma un elektrības patēriņa kontroles un regulēšanas sistēmu, kas ir analoga t. s. „gudrajās mājās” ierīkotajām.

Ēkas drošības līmenis tiek izstrādāts jau nama projektēšanas stadijā, tomēr, ja mājas iemītniekiem ir konkrētas vēlmes, tad drošības sistēmas funkcijas ir iespējams koriģēt. „Saules dzīves” namos pasīvās drošības sistēma (videonovērošana, apsardzes un ugunsdzēsības sistēmu adapteri) tiek apvienota ar profesionālu apsardzes darbinieku dežūrām. Nesen kompānija apņēmās saviem spēkiem nodrošināt arī drošības funkcijas – uzņēmumā ir izveidots savs profesionāls drošības dienests un, lai tas varētu darboties, ir saņemta attiecīgā licence.

Fotogrāfijas

Biroju centrs Ieriķu ielā 15, Rīgā

Dzīvojamā māja Žagatu ielā 13, Rīgā

Dzīvojamā māja Dzintaru ielā 20, Jūrmalā

Dzīvojamā māja Ūnijas ielā 74, Rīgā

Dzīvojamā māja Ūnijas ielā 70, Rīgā

Dzīvojamā māja Dudajeva ielā 9a, Rīgā

Dzīvojamā māja Vaidavas ielā, Rīgā